URODA STYLIZACJA

URODA STYLIZACJA

PORADY I CIEKAWOSTKI

KOSMETYKI NATURALNE należy stosować regularnie. Pierwsze efekty widoczne są po 2-3 użyciach, ale czasem nawet po jednym. Większość tych zabiegów powinno się powtarzać 2 razy w tygodniu.
BRZYDKI ZAPACH ŻELATYNY można zniwelować dodając do maseczki odrobinę pachnącego kremu lub kilka kropel wybranego olejku eterycznego i już pięknie pachnie :)
CZARNE SZPILKI Z CZERWONĄ PODESZWĄ jeżeli, któraś z Was powie, że nie ma ich w domu lub nigdy ich nie widziała to nie uwierzę. :) Ja nie mam, bo nie mogę znaleźć dokładnie takich jakie chce :( matowe bez wycięcia i ta cudowna czerwona podeszwa. <3 Już raz miałam je w dłoniach, ale oczywiście okazały się za małe, ehhh :( Są one świetnym przykładem tego, ze wielkie rzeczy powstają przypadkiem :) Po prostu Christianowi Lauboutin nie pasowała czarna podeszwa w prototypie. Chwycił więc stojący obok czerwony lakier do paznokci swojej asystentki, a świat oszalał na punkcie powstałych w ten sposób szpilek :D
Koło barw
KOŁO BARW jest stosowane nie tylko w kosmetyce, korzystają z niego malarze, budowlańcy, informatycy, myślę że mogłabym wymieniać tak jeszcze dłuższą chwilę. To właśnie dzięki niemu dobierając odpowiednie kolory raczej nie popełnisz gafy, możesz połączyć ze sobą dwa na oko nie pasujące do siebie kolory np. zielony i niebieski. Koło barw może służyć jako ściąga, ja się z nim nie rozstaję w wielu dziedzinach życiach. Najlepiej pasują do siebie kolory leżące na nim naprzeciw siebie, kolory sąsiadujące natomiast świetne sprawdzą się trzy tworzeniu ombre i będą ładnie przechodziły jeden w drugi.
DOMOWE MASECZKI które robisz sobie w domu z warzyw lub owoców mają jedną najważniejszą zasadę Jeżeli Ty nie zjesz pociemniałego banana, Twoja skóra też go nie chce, składniki nie pierwszej świeżości nie dostarczą Twojej skórę tylu składniku odżywczych co te ″prosto z krzaczka″. :)
WYCINANIE SKÓREK nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ są one naturalną barierą przeciwgrzybiczną, delikatnie odsuwaj je przy każdym myciu rąk, efekt będzie taki sam, a twoje dłonie będą bezpieczniejsze :)
PRZEBARWIENIA PAZNOKCI występują dosyć często, sama możesz je sobie zafundować, jeżeli często malujesz paznokcie na ciemno, dlatego najpierw pomaluj paznokcie odżywką lub bezbarwnym lakierem, a dopiero później nałóż ciemny lakier.
CHUSTECZKI NAWILŻANE DLA NIEMOWLĄT świetnie zastępują cały asortyment kosmetyków do demakijażu, np. w podróży lub gdy dopadnie Cię leniwus pospolitus! :)
NUMER FILTRA NA KREMIE OCHRONNYM oznacza, że po użyciu danego kremu możemy opalać się tyle minut, ile wynosi ów numer pomnożony przez 20, np. jeśli mamy krem o faktorze 4 oznacza to, że możemy się opalać 4x20min, co pozwala na 1godz. 20min byczenia się na słoneczku. Jeżeli masz ciemną karnację, to dla Ciebie przeznaczone są filtry o niskich faktorach - do 8, im jaśniejsza karnacja tym wyższy powinien być filtr
OLEJEK RYCYNOWY wspomaga wzrost włosów!! Możesz go stosować zarówno do włosów, brwi i rzęs!!!