URODA STYLIZACJA

URODA STYLIZACJA

MOJE INSPIRACJE

MOJA ENCYKLOPEDIA nazywam też czasami moją biblią, chciałam podzielić się z Wami zdecydowanie najważniejszym czasopismem w moim życiu :) Jest to wspaniałe pismo wydawane tylko 5 razy w roku każdy numer w nakładzie ok. 8tys egzemplarzy. Chodzi mi o pisemko pod tytułem ″PAZNOKCIE″. Ja niestety od ponad roku nie miałam żadnego numeru w ręce, nad czym strasznie ubolewam, ale mam nadzieję, że już niedługo się to zmieni. Niech nie zmyli Was tytuł, ponieważ nie tylko o paznokciach znajdziecie tam artykuły, mimo iż przeważaja. Prenumerate można zamówić na stronie www.paznokcie.pl Warto tam też czasem zaglądnąć. :)
PRZYDATNY PORTAL, jaki chciałam Wam polecić to www.abczdrowie.pl Możecie znaleźć tam całe mnóstwo przydatnych informacji i zyskać odpowiedź specjalisty na nurtujące Was pytania. Wbrew temu co widać w adresie portal nie dotyczy tylko zdrowia, ale porusza wiele ważnych kwestii. Sama korzystałam z  podczas pisania charakterystyki poszczególnych cer i na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Gorąco polecam, bo warto zajrzeć.
FACE CHART , który umieściłam w dziale MOJE PROJEKTY, to ten na którym mnie pracuje się najlepiej znalazłam go w google, a pochodzi ze strony http://beautyetcmag.com/